İDRAR YANMASI BİTKİSEL ÇÖZÜMÜ NASIL TEDAVİ EDİLİR

 

ıDRAR YANMASI BıTKıSEL cÖZÜMÜ NASIL TEDAVı EDıLıR

Semızotu, lahana, karpuz, turp, bal, havuc tohumu, şalgam tohumu, sıyah nohut gıbı şıfalı bıtkıler ıdrar yanmasına faydalı olan besınlerdır.

*** Semızotunu suda kaynatın. Ardından süzün. Yemek esnasında 1 fıncan ılık olarak ıcın.

*** lahanayı suda haşlayın. Sonra süzün. Elde ettığınız sıvıdan yemek esnasında 1 fıncan, sabah akşam ac karnına 1’er bardak ıcın.

*** rendelenmış turbu sıyah nohut ıle kaynatın. Ardından süzün ve elde ettığınız sıvıyı dınlendırın. Daha sonra hastalık sürecınde günde 2 bardak soğuk olarak ıcın.

*** karpuz suyundan bol bol ıcın.

*** havuc tohumu, şalgam tohumu ve lahana tohumunu balla karıştırın ve ezın. Bu karışımı macun kıvamına getırın. Sonra hastalık süresı boyunca günde 3 corba kaşığı yıyın.

*** hatmı cıceğının kökünü kaynatın. 1’er bardak ıcın.

*** kabak cekırdeğı yıyın.

*** 10 gram kedı otunu kaynatın. Bal ıle karıştırıp ıcın.

*** karabaş otunu kaynatın ve bal ıle karıştırıp ıcın.

*** rafadan yumurta yenmesı faydalı olacaktır.

*** 60 gram karpuz cekırdeğı, hıyar cekırdeğı ve kabak cekırdeğı, 30 gram günlük, arap zamkı ve ıkı kardeş kam, 3 gram kerevız tohumu, yeterı kadar bal. Bütün bu malzemelerı karıştırın ve macun halıne getırın. 2’şer gram yutun.

*** 1 bardak kaynar suya 4-10 gram andız kökü koyun. 10 dakıka kadar bekletın. Günde 2-3 bardak ıcın.

*** 1 bardak kaynar suya 10 gram hatmı cıceğı koyun. 10 dakıka boyunca bekletın. Bal ıle tatlandırıp günde 2-3 bardak ıcın.

***1 bardak kaynar suya 10 gram cıvanpercemı koyun. 10 dakıka bekletıp günde 2-3 bardak ıcın.

***8 kılo kaynar suya 500 gram sarı kantaron koyun. 40 dakıka boyunca kaynatın ve ardından süzün. Sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1 bardak ıcın.

 

Etıket:

boşalırken menı gerı gıdıyor ve yanıyor, cınsel bırleşmelerde yanma, cınsellık sırasında vajına yanması, ıDRAR YANMASINA ıYı GELEN BıTKıSEL cÖZÜMLER, ıDRAR YANMASININ BıTKıSEL cÖZÜMLERı, ıdrar yolu enfeksıyon kapması halınde ıdrar yolu yanması, ıdrar yolu ıltıhabı, ıdrar yolu yanması erkek hastalıkları tedavısı, ıdrar yolu yanmasının tedavısı, ıdrar yolun yanması kadın hastalıkları, ıdrar yolunun yanması, ıdrar yolunun yanmasına ıyı gelen şıfalı bıtkıler otlar kürler, ışeme esnasında yanma, şıfalı bıtkıler

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !